O Mnie

Kim jestem?

To jestem ja założycielka Gabinetu logopedycznego „Głoska”, mgr logopedii, technik audiolog, terapeuta ręki – Zuzanna Komorowska. W mojej pracy zajmuje się terapią logopedyczną dzieci.

Logopeda dziecięcy w Łodzi

W logopedii zakochałam się już na II roku studiów licencjackich. Wiedziałam, że logopedia jest tą drogą, którą chce podążać.

Ukończyłam studia na kierunku „Logopedia z audiologią” i „Logopedia” na Uniwersytecie Łódzkim uzyskując tytuł magistra. Doświadczenie zdobyłam podczas wielogodzinnych praktyk w poradni psychologiczno-pedagogicznej, a także uczestnicząc w wolontariatach. Oprócz pracy w prywatnym gabinecie, aktualnie pracuje również w szkole podstawowej i przedszkolu z dziećmi w wieku od 3 do 10 lat. By skutecznie pomagać nieustannie pogłębiam swoje kompetencje terapeutyczne uczestnicząc w szkoleniach logopedycznych.

Logopedia jest dla mnie nie tylko pracą, ale przede wszystkim pasją. Moim najwyższym celem jest pomoc najmłodszym i zapewnienie im odpowiednich warunków do stawiania pierwszych, najtrudniejszych kroków w terapii logopedycznej.

Pragnę być wsparciem nie tylko dla dziecka, ale również dla jego rodzica, który razem z nami będzie przechodził przez całą tę drogę. 

Wejdź na pierwszy stopień, nie musisz widzieć całych schodów, po prostu wejdź na pierwszy stopień
— Martin Luther King