Konsultacja logopedyczna

Jako pierwsza wizyta w chwili, gdy Drogi Rodzicu nie masz pewności, czy Twoje dziecko wymaga diagnozy logopedycznej.

Być może masz pytania, które chciałbyś mi zadać? Może po prostu coś Cię niepokoi, martwi, stresuje w rozwoju Twojego dziecka? Może nie jesteś pewny, czy Twoje dziecko powinno mieć wykonaną diagnozę logopedyczną? A może ktoś z Twoich bliskich lub specjalista zasugerował Ci wizytę z dzieckiem u Logopedy?

Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco lub masz jakieś inne pytania, na które poszukujesz odpowiedzi, bardzo serdecznie zapraszam Cię na konsultacje logopedyczną. Postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, żeby Ci pomóc i rozwiać wszelkie wątpliwości jakie Ci towarzyszą.

Podejmiemy również wspólnie decyzję na temat tego, czy Twoje dziecko wymaga diagnozy logopedycznej i czy weźmie w niej udział.
Ale przede wszystkim: nie martw się! Nie zostawię Cię i przeprowadzę krok po kroku przez cały proces diagnostyczny oraz terapeutyczny. Wyjaśnię Ci jak będzie wyglądał dalszy przebieg naszych spotkań oraz poinformuje o metodach płatności i regulaminie gabinetu.

Poproś o konsultację

Nie ma sprawy bardziej kluczowej dla każdego rodzica niż zdrowie i dobre samopoczucie dziecka, dlatego regularne badania kontrolne są naprawdę ważne. Zarezerwuj wizytę teraz za pomocą tego prostego formularza!